Göğüs frikikleriyle etkilemeyince dudaklarına yapıştı

Sarışın milf hatun evine gelen komşusu olan erkekle sohbet ederek oturuyor. Burada ise milf sarışın kadın yakışıklı komşusu olan erkeği gözüne kestirmiştir asıl amacı kendisini onun kollarında çıplak bir şekilde bulmak istiyor. Kadın göğüs frikikleri vererek onu azdırmayı başaramayınca hemen erkeğin dudaklarına yapışıyor ve öpmeye başlıyor. Tetikte bekleyen erkek ise kadının diri göğüslerini yalayarak onunla beyaz koltukta çılgınlar gibi sevişiyorlar.

Sarışın kadının kendisinin üzerine çıkmasını bekleyen genç adam hemen milf kadının yalamak istediği penisi pantolonun içerisinden çıkarıyor. Penisi dudakları arasına alan seksi kadın onu yaladıktan sonra koltukta yüz üstü yatarak içerisine giren penisle daha çok sokmasını istiyor. Erkeğin içerisine daha çok sokan kadın bir süre sonra istediğini ortaya koyuyor ve komşusu olane ekle doyasıya seks yaşıyor.

Benzer Porno Filmler

2 Yorumlar

  1. Hatun erkeğe fazla geldi bence daha iyilerine layık. Erkek tam olarak doyuramadı sonunda kadın yaptı yapacağını böyleleri yüzünden bizimde klasımız sarsılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir